مجله علمی شیلات ایران- اهداف و زمینه‌ها
اهداف و زمینه‌ها

حذف تصاویر و رنگ‌ها

مجله علمی شیلات ایران دربرگیرنده مقالات علمی حاصل از نتایج طرحها و پروژه‌های اجرا شده توسط محققین و کارشناسان موسسه تحقیقات شیلات ایران و فعالیت‌های علمی اساتید و دانشجویان دانشگاههای ذیربط کشور است. این مجله فعالیت خود را از تابستان 1371 آغاز نمود و اکنون نوزدهمین سال فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد و دارای اعتبار علمی - پژوهشی از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

این مجله بصورت فصلنامه منتشر می‌شود و مدیر مسئول، سردبیر و اعضاء هیئت تحریریه آن مرکب از محققین موسسه تحقیقات شیلات ایران و اساتید دانشگاهها با درجه دانشیار به بالا می‌باشند.

در هر شماره از مجله مقالات تحقیقی به چاپ می‌رسد و از مقالات به چاپ رسیده در سال گذشته (1389) تعداد 20 درصد مربوط به ارائه دهندگان مقالات در ستاد موسسه و مراکز تابعه، 40 درصد متعلق به اساتید و دانشجویان دانشگاهها و 44 درصد از مقالات با مشارکت محققین موسسه، اساتید و دانشجویان دانشگاهها تدوین شده است.

مجله علمی شیلات ایران در سایت‌های بین‌المللی و داخلی مانند:  ProQuest, SID ,CABI ,ASFA و ISC نمایه می‌شود و در پایگاه علوم جهان اسلام (ISC) دارای ضریب تاثیر می‌باشد.

این مجله همواره سعی دارد تا با چاپ بهترین مقالات در زمینه‌های مختلف شیلاتی گنجینه علمی ارزشمندی را برای دانشجویان و محققین فراهم آورد. 

نشانی مطلب در وبگاه مجله علمی شیلات ایران:
http://isfj.ir/find.php?item=1.42.25.fa
برگشت به اصل مطلب